Skocz do zawartości

Seks analny

zwieracz odbytu mięśnie PC mięśnie Kegla

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 potency

potency

  user

 • VIP
 • PipPipPip
 • 183 postów

Napisano 29 04 2016 - 05:13

Nie próbowałam seksu analnego z moim Blackiem przez kilka lat odkąd zaczęliśmy być ze sobą lecz cieszę się, że spróbowaliśmy. Orgazm jest bardzo silny i naprawdę czuję, że wręcz łamiemy bariery.
Seks analny nie jest postrzegany pozytywnie przez wszystkich. Badania ukazują, że więcej niż % mężczyzn i kobiet kocha się w ten sposób. Jeśli chcecie go spróbować najważniejsze jest aby użyć dużo lubrykantu i prezerwatywy. Nie śpieszcie się. Zacznijcie palcem lub zabawką zanim przejdziecie do umieszczenia członka. Tak jak każdy seks, jeśli boli to przestań!. Seks to zabawa. Nie ból.
Pozycja boczna
„Na łyżeczkę" jest dobrą, delikatną pozycją wyjściową do seksu analnego. Łatwiej jest kobiecie rozluźnić mięśnie, a mężczyzna może "bawić się" jej łechtaczką i piersiami podczas penetracji. Niektóre kobiety wolą seks analny przed osiągnięciem orgazmu - gdy ich napięcie seksualne się wciąż ponosi. Więc im dłużej mężczyzna trzyma napięcie seksualne kobiety "na krawędzi" tym większe są szanse, że kobieta polubi ten rodzaj rozkoszy. Pozycja misjonarska jest również dobrą pozycją dla początkujących, gdyż pozwala kobiecie rozluźnić mięśnie odbytu i uczyni, że penetracja będzie łatwiejsza. Chyba najlepszą pozycją do seksu analnego jest zmieniona pozycja misjonarska. Kobieta leży na plecach z kolanami ugiętymi i uniesionymi do góry. Mężczyzna klęka naprzeciw kobiety i wślizguje się. Ta pozycja pozwala kobiecie rozluźnić wszystkie mięśnie odbytu czyniąc je bardziej przystosowane do zmieszczenia penisa mężczyzny.
Seks analny pozycja od tyłu
Pozycja "na pieska' jest najczęściej spotykaną pozycją w seksie analnym. Jednakże tej pozycji należy używać wtedy, gdy partnerzy już ją znają. W tej pozycji "partner otrzymujący" zwykle napręża swoje mięśnie. Aby było wygodniej spróbujcie tej pozycji gdy mężczyzna klęczy za kobietą z nogami na zewnątrz jej nóg. To pozwala kobiecie na trzymanie nóg bliżej siebie i uczyni, że nie będzie ciaśniej (jak ma się to w przypadku seksu dopochwowego). W rzeczywistości rozluźni to zwieracz, bo zmniejszy napięcie mięśni. Wciąż jednak musicie się kochać powoli bo szybkość ruchów zmienia kąt natarcia w którym penis penetruje odbyt.
Analnie - kobieta na górze
Pozycja "kobieta na górze" wydaje się najlepsza gdyż daje kobiecie większą władzę. Niestety w tej pozycji zwieracz kobiety jest ściśnięty czyniąc penetrację trudniejszą. Jeśli próbowaliście seksu analnego w ten sposób to kobieta powinna "opuszczać się" w dół bardzo powoli. Kobieta może dyktować tempo i głębokość penetracji. Mężczyzna powinien być gotowy na uniesienie kobiety jeśli stosunek stanie się niewygodny lub nawet bolesny dla kobiety. Lub gdy chcecie zaawansowanej pozycji - spróbujcie "taczki". Ale tylko, gdy seks analny jest czymś do czego jesteście oboje przyzwyczajeni. Penetracja jest ekstra głęboka. Seks analny jest seksem którego należy spróbować wtedy, gdy oboje partnerzy tego chcą. Kobieta musi być odprężona aby było jej przyjemnie. Eksperymentowanie z seksem analnym może wnieść coś nowego i przyjemnego do waszego miłosnego repertuaru. "Łyżeczka" lub "misjonarka" są dobrymi pozycjami dla początkujących. "Na jeźdźca" może być trudne w seksie analnym. Wypróbujcie "taczkę" jeśli chcecie pozycji zaawansowanej. Nigdy nie bądź przymuszany do seksu analnego. Nigdy nie przymuszaj nikogo do seksu analnego. To może być czymś nowym do spróbowania i radości.

#2 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

  Aktywny użytkownik

 • VIP
 • PipPip
 • 46 postów
 • Gender:Female

Napisano 08 05 2019 - 10:54

Seks analny może okazać się niezwykle rozkosznym doznaniem dla każdej pary, chociaż jest niezbędne, aby w trakcie jego uprawiania kobieta była całkowicie zrelaksowana. Należy poświęcić temu tyle czasu, ile to będzie konieczne, bo jeżeli cel ten nie zostanie już na początku osiągnięty, rezultaty nie będą przypominały oczekiwanych.

Jedną z fantazji najpowszechniej dzielonych przez mężczyzn jest uprawianie z partnerką seksu analnego, jednakże kobiety nie zawsze są w pełni przekonane do tej praktyki, mają wiele wątpliwości, na przykład, czy rzeczywiście będą odczuwały przyjemność, a nie doznają przy tym bólu, i czy będą w stanie osiągnąć orgazm. W rzeczywistości zarówno mężczyźni, jak i kobiety posiadają wiele zakończeń nerwowych w strefie analnej, a co za tym idzie osiągnięcie rozkoszy przez stymulowanie tej strefy jest fizycznie możliwe dla każdego. Jedyny problem stanowi odnalezienie właściwego sposobu stymulacji.

Jeżeli ostatecznie zdecydujecie się na uprawianie seksu analnego (oboje powinniście zgadzać się i czuć się w pełni komfortowo z tą myślą), musicie koniecznie rozpocząć od gry wstępnej. Gdy partnerka osiągnie wystarczająco wysoki poziom podniecenia, musi skoncentrować się na rozluźnieniu mięśni odbytu. Bardzo istotne w tej chwili jest, aby kobieta była całkowicie spokojna.W tym celu powinna położyć się na brzuchu z miednicą lekko uniesioną, wspierając się na poduszce czy też na kolanach, z głową wygodnie ułożoną na poduszce. Mężczyzna może rozpocząć pieszczenie językiem okolic jej odbytu, a w tym samym czasie ręką pobudzać okolice waginy.

Nie należy oczywiście nawet wspominać, że czystość jest nieodzowna przy tym rodzaju aktu seksualnego. Gdy odczuje się pewne rozluźnienie w okolicach zwieracza odbytu, nadszedł moment, aby zastosować jakiś środek nawilżający (czy to specjalny żel, krem nawilżający, oliwkę, czy jakikolwiek inny środek zastępczy) i nakładać go delikatnie palcami, na początku naciskając odbyt jakby był przyciskiem, a później starać się wprowadzić do niego palec. Jeżeli to możliwe, należałoby w dalszym ciągu pieścić okolice waginy drugą ręką, ale tu ważne ostrzeżenie: nie wolno się pomylić! Bakterie znajdujące się w obu strefach kobiecego ciała nie powinny się ze sobą zetknąć. Można próbować wprowadzić dwa lub nawet trzy palce, używając wystarczająco dużo lubrykantu i zachowując dużą ostrożność. Gdy w końcu zwieracz jest całkowicie rozluźniony, nadszedł moment, aby spróbować wprowadzić członek. Należy to uczynić bardzo powoli, stopniowo, aby ciało kobiety przyzwyczajało się do nowej stymulacji, i nadal nie przestawać pobudzać okolic pochwy. Gdy cały członek znajdzie się w odbycie, a kobieta czuje się w pełni komfortowo, nadchodzi moment, zeby się poruszać...

Pozostawmy to wyobraźni czytającego, ale partnerka może również leżeć twarzą skierowana w dół, na kolanach, z rękoma opartymi o łóżko, lub leżeć na wznak z nogami opartymi o ramiona mężczyzny lub nawet siedząc na leżącym partnerze... W każdym wspomnianym przypadku najważniejsze jest, abyście oboje odczuwali przyjemność, a partner nigdy nie zapomniał o pieszczeniu ust, waginy i łechtaczki kochanki.

#3 kenlok

kenlok

  Nowy

 • VIP
 • 1 postów
 • Gender:Male

Napisano 01 05 2021 - 07:15

A co zrobic jak partnerka, w moim przypadku żona zakłada odpowiedniego penisa i wchodzi we mnie?! Lubie to , lubie to dildo co ma i jak we mnie wchodzi, lubie jak masuje mi prostatę. Co o tym myślicie? Czy mam sądzić że jestem bisexualny? Nie ukrywam, że bardzo podoba mie sie taka forma sexu, ja jako pasywny, bardzo mnie to podnieca!

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

Czytaj też Collapse