Skocz do zawartości

Seks oralny

seks oralny miłość francuska

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 potency

potency

    user

  • VIP
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisano 26 04 2016 - 07:31

Jestem leniwa. Nic nie pobije jego leżącego na moich biodrach, mogę nawet złapać jego głowę gdy będę dochodziła.. Nie tylko penetracja ma szeroki zakres pozycji.
Seks oralny może być odskocznią do innych rodzajów pobudzania,. Jedną z klasycznych pozycji oralnych jest gdy kobieta leży na plecach, a mężczyzna pomiędzy jej nogami.. Ta pozycja daje mu łatwy dostęp do łechtaczki. Jest także łatwiej włączyć zabawkę lub palce w nią.. Dla prawdziwie zmysłowego doznania mężczyzna powinien leżeć na plecach podczas gdy kobieta kuca pomiędzy jego udami.. W tej pozycji jest jeszcze lepsze gdy kobieta patrzy wprost w jego oczy podczas pieszczot.. Jeśli on widzi, że ci się to podoba, wtedy jeszcze bardziej będzie cię pragnął. Wybucham gdy ona klęka nade mną i ssie. Ma długie włosy i czuję je gdy dotyka nimi moje jądra. To takie zmysłowe.. Odkąd fellatio wykonywane przez klękającą kobietę jest widziane przez niektórych jako "politycznie niepoprawne". Związana z tą pozycją zamiana władzy powoduje, że wielu mężczyzn i kobiet. W kochającym związku, podatnym na posuszne i dominujące role może być dobrą drogą aby polepszyć twoje życie seksualne.. rzeczywiście. Mężczyzna może klęknąć podczas gdy kobieta stoi. Ta pozycja może być naprawdę odkrywcza.. W zależności od rozmiaru i długości penisa mężczyzny. Zbliżając się do penisa z frontu może być łatwiejsze.. Ta pozycja ułatwia głaskanie jąder i wślizgnięcie zabawki w jego pupę jeśli podoba mu się taka zabawa. Dla najlepszych orgazmów dla kobiet poprzez seks oralny jest nadejście z boku. Mężczyzna ma łatwy dostęp do stymulowania łechtaczki i warg sromowych. To jest szczególnie dobre jeśli kobieta ma wrażliwą łechtaczkę. Jemu jest łatwiej dotrzeć do wzgórka łonowego i skoncentrować się na górnej części warg sromowych.. lub spróbować od tyłu.
Kobieta powinna podpierać się rękoma i kolanami. Mężczyzna może ją pieścić od tyłu. Może używać swojego języka aby wzmocnić doznania podczas pieszczot. Jeśli jesteś za tego typu pieszczotami i jesteś tam czysta On może także stymulować językiem Twój odbyt. Siadanie na twarzy mężczyzny daje kobiecie kontrolę. Może ocierać się o jego twarz lub nawet o nos. Może być to przepustką do wspaniałego orgazmu. Często w filmach porno można spotkać się z pozycją, w której mężczyzna szczytuje na twarz kobiety. Dla niektórych kobiet jest to nie do zaakceptowania, inne zaś bardzo to lubią. Idealną pozycją jest uklęknięcie nad jej piersiami. Dla kobiety wzięcie członka mężczyzny głęboko do gardła w tej pozycji może być trudne. Jest jednak szerszy zakres dla rąk i języka aby dać mężczyźnie jeszcze więcej przyjemności. Podczas orgazmu mężczyzna może łatwo wyjść i wytrysnąć na twarz kobiety i na jej piersi.
A teraz mała drobnostka - głębokie gardło. Gdy mówimy o "głębokim gardle" niektóre pozycje są łatwiejsze od innych. Im więcej miejsca ma gardło kobiety tym lepiej. Jest o wiele łatwiej kobiecie, gdy trzyma swoją szyję prosto i nie musi się schylać nad penisem. W tej pozycji kobieta powinna kontrolować kładąc swoje ręce na biodrach mężczyzny. I tylko wkładać go do gardła tak jak jest jej wygodnie. "Głębokie gardło" wymaga ćwiczeń i nie dojdzie do skutku, gdy mężczyzna będzie napierał. Kobieta musi kontrolować na swój sposób tą fazę - tylko w ten sposób będzie mogła pokonać "efekt zadławienia". Niektórzy ludzie pragną podwójnych doznań - dając i biorąc przyjemność w tym samym czasie. Skoro tradycyjna pozycja mężczyzna na dole - kobieta u góry jest dobrą wersją . Wersja "jedno obok drugiego" pomaga obojgu na jednakową kontrolę i radość. Seks oralny wciąż potrzebuje bezpiecznych ćwiczeń. Spróbuj wypróbować seksu oralnego w różnych pozycjach. Włączcie seks-zabawki do waszych oralnych zabaw. "Głębokie gardło" wymaga praktyki aby pokonać "efekt zadławienia". może być najlepsze - najbardziej współmierne - jedno obok drugiego.Czytaj też Collapse