Skocz do zawartości

Seks oralny

seks oralny miłość francuska

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 22 03 2019 - 10:57

Kiedy para kochanków jest ze sobą już jakiś czas, a mimo to nadal nie ufają sobie całkowicie, to należy zwolnić tempo i stwierdzić, że seks nigdy nie będzie doskonały, jeżeli nie powiemy partnerowi otwarcie, co nam sprawia przyjemność. Bardzo istotne w związku jest dzielenie się doznaniami i pragnieniami z partnerem, niemożliwe jest zatem stworzenie prawdziwie satysfakcjonującego związku miłosnego i erotycznego, dopóki nie uzyskamy pewności co do odwzajemnienia uczuć i prawdziwości w seksie. Powinniście być szczerzy i spontaniczni, opowiadać sobie nawet najdziwniejsze rzeczy, które przychodzą Wam na myśl. Odkryjcie w sobie ducha poszukiwacza, który ujawni każde skryte pragnienie czy wrażliwy punkt lub fantazję, która być może od jakiegoś czasu chodzi Wam po głowie.

W związku cielesnym nie ma miejsca na wstyd, niedopowiedzenia, strach czy wątpliwości, w seksie trzeba być bezwstydnym, niepohamowanym i radosnym, śmiech jest przecież potężnym afrodyzjakiem, ponieważ kończy z nieśmiałością, zakłopotaniem czy obawą, która tak często nachodzi, gdy uważamy, że postępujemy niewłaściwie.

Wiele jest par, którym nie wiedzie się dobrze, dlatego że kobietę zawstydzają rzeczy, które robi jej ukochany, a które nie mieszczą się w tym. co uważa za kanon dobrych obyczajów. Podobnie mężczyzna może odmówić kochance sprawienia przyjemności w sposób tak powszechny w dzisiejszych czasach, jakim jest cunnilingus, ponieważ uważa to z kolei za coś zabronionego. W efekcie podobnych zachowań jedno z dwojga zmęczy się tak monotonnym i ograniczonym związkiem i poszuka innego partnera, mniej wstrzemięźliwego i bardziej otwartego. Tego typu sytuacje nigdy nur powinny mieć miejsca, partnerzy powinni mieć szerokie horyzonty i eksperymentować ze wszystkim, co może uszczęśliwić partnera.
Weźmy na przykład kobietę, która ma pewne zastrzeżenia co do sprawienia rozkoszy swojemu partnerowi ustami. Istnieje niezawodna sztuczka, która pomoże pozbyć się tych wątpliwości. Trzeba iść do sklepu z delikatesami i kupić najsmaczniejszą marmoladę lub najlepsze powidła. jakie znajdziemy, których smak najbardziej nam odpowiada, oraz opakowanie płynnej śmietanki. Tuż przed jego powrotem do domu należy ubić śmietanę i wstawić ją do lodówki. Wychodzimy mu na powitanie, czule go całujemy i subtelnie wysyłamy pod orzeźwiający prysznic, argumentując, ze dobrze mu zrobi po ciężkim dniu pracy. Wykąpanego mężczyznę zabieramy do sypialni, kładziemy go na łóżku I rozsuwamy mu płaszcz kąpielowy. Pędzelkiem do makijażu nakładamy marmoladę na penisa, a na czubek „czapeczkę” z bitej śmietany. W ten sposób fellatio stanie się znacznie słodsze. W podobny sposób, ale wykorzystując syrop, może zasmakować seksu oralnego mężczyzna, który ma zastrzeżenia w tej materii.

Rąbek w formie pierścienia, który znajduje się wokół główki penisa, nazywa się koroną żołędzi i jest on pełen zakończeń nerwowych.
Pobudzanie tej strefy może łatwo doprowadzić kochanka do orgazmu.Czytaj też Collapse