Skocz do zawartości

Spadek potencji i mój sposób na niego

jądra sperma nasienie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 marekw

marekw

    Aktywny użytkownik

  • Admin
  • PipPip
  • 40 postów
  • Gender:Male

Napisano 26 02 2017 - 17:35

Zrozumiałem niedawno, że wpadłem w niewłaściwe nawyki i rozpocząłem mój plan leczenia. Po pierwsze rzuciłem palenie. Nie powiem, było ciężko, ale poczułem się lepiej i moja sperma zaczęła zawierać 30 milionów plemników, ale wciąż przy tylko 2 lub 3 mililitrach płynu. Przestałem jeść fast foody i zrzuciłem parę kilo. Co weekend wychodziłem na basen oraz jeździłem do pracy rowerem ( około 5km). Zmieniłem obcisłe gatki na bokserki, a później całkiem zrezygnowałem z bielizny. Moja sperma znów się poprawiła – 90 milionów w mililitrze ale wciąż tylko 2 -3 mililitry nasienia. Testosteron wciąż był bardzo niski. Przyjaciele zwracali mi uwagę, że mam duże piersi ale ja byłem do nich przyzwyczajony. Badania naukowców wykazały, że produkty bogate w soję, jak mleko sojowe, proteiny sojowe mogą podnieść poziom żeńskiego hormonu – estrogenu. Moja dieta była pełna soi, jak u wegetarian, więc przestałem jej używać. Udało mi się odstawić nawyk brania środków uspokajających. Wszystko to pomogło mi przywrócić młodzieńczą erekcję i dużą liczbę plemników w spermie dobrej jakości. W końcu zacząłem też polewać moje jądra zimną wodą – raz dziennie z rana. Mieliśmy możliwość adoptowania dziecka i musieliśmy zacząć używać środków antykoncepcyjnych by uniknąć podwójnego potomstwa w tym samym czasie. Co za zmienność losów.

Uczucie bycia w pełni sił skończyło się dość gwałtownie. W wieku 50 lat moja erekcja zaczęła być miększa a popęd seksualny spadł do alarmującego poziomu. Testy krwi wykazały niski poziom testosteronu. Wchodziłem w andropauzę. Po kilku miesiącach frustracji zdecydowałem się znów coś z tym zrobić. Kupiłem produkt o nazwie „energetyczny pierścień” za 85 dolców. Był to twardy plastikowy pierścień z metalowymi kontaktami, który zakładałem dookoła moich jąder i penisa. Pomimo że było to niewygodne urządzenie, nosiłem je, ponieważ na ulotce widniał napis, że działa po około 6 miesiącach stosowania. I faktycznie działało. Moja erekcja powróciła a strumień ejakulacji wzrósł z 5 /6 do rekordowych 25. Moja żona była zadziwiona. Kolejne testy wykazały wzrost testosteronu do poziomu „wysokiego normalnego”. Duży problem. Pierścień był bardzo twardy, niekomfortowy i nie dopasowywał się i czasami lubił spaść. Niezbyt dobra sprawa na imprezie lub spotkaniu. Zdecydowałem, że wprowadzę w nim pewne modyfikacje. Skontaktowałem się z szefem firmy produkującej urządzenie i zaproponowałem, że mógłbym przekazać im mój udoskonalony projekt. Niestety rozmowy zawiodły, a oni nadal sprzedawali swój twardy plastikowy pierścień. Nie była to dobra droga, pierścień powinien być wygodny i ciasno przylegać przez cały czas noszenia, aby utrzymać metal w kontakcie ze skórą.

Mój projekt był następujący. Jest zrobiony z 10mm czystej silikonowo- gumowej rurki – noszonej jako pierścień o średnicy ok. 65mm (zróbcie taką, aby pasowała do waszej anatomii). Metalowe kontakty zostały wykonane z 3 kawałków miedzianych rurek 10mm średnicy x 10mm długości i trzech takich samych cynkowych całość jest spięta prostym elastycznym paskiem. Kontakty wywołują prąd o wartości 1V, który opływa genitalia. W zasadzie nawet nie czujesz takiego napięcia, jedynie czasami, kiedy jesteś spocony i gorący. Napięcie wpływa jakoś na produkcję spermy i poziom testosteronu. Urządzenie możesz wykonać z łatwo dostępnych elementów. Największym problemem jest znalezienie czegoś o nazwie anodowy czysto cynkowy pręt 99,95 o długości 10mm.

Wymaga to wywiercenia 8,5mm dziurki, aby wpasować w nią gumową rurkę. Niestety dostępne są tylko 2 metrowej długości. Znalezienie czystego cynku jest ważne ze względów zdrowotnych. Łatwo znaleźć „komercyjny cynk", który tak naprawdę zabrudzony jest sporą ilością ołowiu i niklu. Miedziane kontakty mają 100mm średnicy i 10mm długości i pochodzą z rurek do wody. Pierścień wspomagający ma 10mm i jest zrobiony z silikonowo gumowej rurki, nie powinno być zbytnich problemów z dostaniem go w sklepach medycznych lub technicznych. Ze slipów, które przestałeś nosić, wytnij gumkę i zrób z niej elastyczny pasek. Pamiętaj, że twoje genitalia powinny być cały czas cieple. Efekty powinny pojawić się po ok. 6-7 tygodniach. Powinno działać. Nie pytaj jak! Wydaje mi się, że prąd elektryczny generuje bodźce na specjalne punkty w ciele (trochę jak akupunktura) poprzez kontakty elektryczne. Ale nie wiem jak to jest do końca. Wypróbujcie. Jeśli będziecie mieli jakieś problemy z dostaniem części, lub po prostu nie będzie się wam chciało, mogę wykonać jeden za 50$ z materiałów które mam w domu – cena zawiera także koszty przesyłki i akcesoria do utrzymania czystości sprzętu. Proszę o emaile. Musicie zmierzyć obwód całych swoich genitalii (penisa i jąder) użyjcie do tego linijki i miękkiego sznurka, lub czegoś innego. Zwiążcie sznurek tak by dopasował się do ciała, niezbyt mocno. Najlepiej związać tak by dało się wsadzić palec pod sznurek. Ponoście tak związane genitalia przez dzień lub dwa żeby sprawdzić czy wszystko porządku, zaznaczcie na sznurku gdzie znajduje się supeł a następnie utnijcie resztę. Odmierzcie troszkę więcej. Swoje nosiłem bez przerwy, nawet na basenie, w czasie biegania czy w czasie pracy. Czułem się dobrze i komfortowo i wiem, że na mnie to działa. Odkryłem także, że metoda mokrego dojenia opisana na forum również podnosi moją seksualność i jędrność erekcji. Obecnie masuje swoje jądra delikatnymi ruchami w dół i powrotem z pomocą olejku. Jednak jest jeszcze zbyt wcześnie by wypowiedzieć się o efektach. Sprawdźcie na forum

Dołączona grafika


Powodzenia – Dawid Manser (David Hillier to mój pseudonim. Nie chciałbym żeby mama lub tata przeczytali mój list na forum).Czytaj też Collapse