Skocz do zawartości

Stulejka Linomag

napletek masturbacja ejakulacja naciąganie penisa rozciąganie penisa

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Zola

Zola

    Czytelnik

  • VIP
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 06 11 2008 - 12:10

Zostało dowiedzione badaniami ze kilkanaście procent mężczyzn na świecie cierpi na stulejkę, jest to wrodzone schorzenie polegające na zwężeniu napletka u nasady co uniemożliwia zsunięcie... ale najgorsze jest w tym ze bardzo wielu młodych mężczyzn w wieku 14-18 lat, wstydzi się o tym powiedzieć swoim rodzicom, nie ma w tym nic wstydliwego, na pewno to zrozumieją i pójdą z wami do lekarza, jest to bardzo ważne żeby jak najszybciej to usunąć, bo w młodym wieku szybciej się goja rany i przechodzi okres rekonwalescencji, a większość przypadków jest dopiero stwierdzana na WKU i dopiero wtedy zostaje skierowane to do lekarza.
Można to zrobić samemu poprzez naciąganie skóry penisa w ciepłej wodzie. Skóra jest wtedy elastyczna, łatwo się rozciąga i po już po dość krótkim czasie napletek zsuwa się bez problemu. Nie polecam operacji, po których zostają często straszne blizny i różne inne komplikacje, no chyba że jest niezbędna, ale to dotyczy zaledwie jakichś 10% przypadków.
Nie wstydzimy się mówić swoim najbliższym o tego typu sprawach!

Oczywiście takie leczenie trwa jakiś czas - ze 3 miesiące, może trochę dłużej, ale jest bardzo proste i w większości przypadków naprawdę działa. Zresztą ogólnie wielu młodych chłopaków ma stulejkę, która mija sama.

Na forum przeczytałem, że dopiero niedawno zacząłeś się masturbować i to jest kluczowa informacja, bo właśnie masturbacja jest naturalnym sposobem likwidacji stulejki. A zwłaszcza masturbacja w kąpieli w gorącej wodzie, jako że ciepła woda działa rozciągająco na skórę.

Tak więc radziłbym po prostu pobawić się przez jakiś czas twoim małym w kąpieli. Jak już będziesz miał pełną erekcję, to delikatnie spróbuj zsunąć napletek, ale nic na siłę. Jak boli to dalej broń Boże nie ściągaj. Zsuwaj go kilka-kilkanaście razy do tego miejsca, w którym nie boli, albo nawet pobaw się w ten sposób aż do wytrysku. Sam się przekonasz, że przy każdej następnej kąpieli, będziesz mógł zsunąć napletek trochę dalej, aż w końcu będziesz umiał ściągnąć go do końca.

Ważne jest też, żeby po takiej kąpieli posmarować żołądź i napletek kremem Linomag (dostępny w aptekach) który zapobiegnie ponownemu przyrośnięciu napletka.

#2 ziomal0507

ziomal0507

    Nowy

  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 01 04 2011 - 23:17

Czy linomag jest dostępny bez recepty???Czytaj też Collapse


Dodaj odpowiedź