Skocz do zawartości

Szybki seks - uroki krótkich dystansów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 20 04 2019 - 19:12

Orgazm jest fizycznym wyzwoleniem napięć nagromadzonych w trakcie całego dnia pracy. Z tego powodu szybki seks jest wyjątkowym sposobem na relaks.

„Z potrzeby trzeba należy uczynić cnotę’' mówi powiedzenie, jakby wprost poświęcone życiu intymnemu pary kochanków w tych szalonych czasach, w których żyjemy. Obecnie poświęcacie pracy tyle czasu i energii, że jeżeli zaniedbacie się choć trochę, to możecie narazić na ryzyko bardzo istotną część Waszego życia, na którą składają się miłość, przyjaźń, czułość, serdeczność i wszystkie te uczucia, które sprawiają, że stajecie się lepszymi ludźmi. Pomiędzy dwoma osobami, które się kochają, takie emocje zawsze są na pierwszym planie. Będą one towarzyszyły Wam przez całe życie, o ile jesteście wystarczająco szczodrzy, aby nigdy ich partnerowi nie odmawiać. Ale między dwoma osobami, które się kochają istnieje również coś cudownego, co je łączy, a mianowicie seks.

Powróćmy do potrzeby i cnoty, o których mówiliśmy wcześniej, i poszukajmy magicznej formuły, która nigdy nie pozwoli na zaniedbanie tej tak ważnej części Waszego szczęścia.
W tym życiu ustawicznej bieganiny, krzątaniny nie zawsze można pozwolić sobie na zmysłowy i komfortowy seks, który poza tym może trwać godzinami. Mimo wszystko nie należy uruchamiać alarmu, ponieważ wszystko na swoje rozwiązanie, a w tym przypadku rozwiązanie jest tak podniecające, że pozostawia efekt tak satysfakcjonujący, jaki wywołują maratony seksualne. Wystarcza dziesięć minut na szybką grę wstępną, znalezienie miejsca i zakończenie sesji stosunkiem. Prawdą jest, że mało rzeczy tak potrafi podniecić jak szybki seks. który w dodatku świetnie leczy wszystkie emocjonalne zadrapania i pozytywnie wpływa na zdrowie mentalne. Poprawia samopoczucie lepiej niż spora dawka witamin, a utrzymując podwyższony puls, przyspiesza krążenie krwi i pobudza wydzielanie endorfin.

Dobrym przykładem szybkiego seksu mógłby być taki pod prysznicem po powrocie z pracy, jednak ze względu na przyspieszony rytm Waszego życia, istnieje wiele innych momentów, w których trzeba odwołać się do pomocy wyobraźni. Wspomnijmy rozdział poświęcony aktywnej roli mężczyzn i kobiet, w którym proponowałam krótkotrwałe związki i miłosne w niespotykanych miejscach. W każdym razie szybki seks nie powinien im zastąpić długiej sesji miłosnej, bo mógłby przekształcić życie erotyczne w rutynę. Jednak jest on dobrym sposobem na uzupełnienie spełnionego pożycia intymnego, wykorzystywanym w przypadkach awaryjnych, kiedy brakuje nam czasu i energii, gdy użyjemy na dodatek inspirującej dawki wyobraźni, może zmienić się w bardzo satysfakcjonujące przeżycie.Czytaj też Collapse