Skocz do zawartości

Twoja historia powiększania penisa


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 marekw

marekw

    Aktywny użytkownik

  • Admin
  • PipPip
  • 40 postów
  • Gender:Male

Napisano 30 01 2010 - 22:29

Jak bardzo zależy Ci na posiadaniu większego penisa – I dlaczego? Jeśli przeglądasz tą stronę tylko z ciekawości, możesz opuścić tą część.

Jednakże jeśli problem ten wpływa na Ciebie tak jak kiedyś wpływał na mnie, sugeruje byś postarał się zastanowić, skąd się tu wziąłeś. Znajdź ciche miejsce i daj samemu sobie pozwolenie – powiedz sobie – OK – i stań się świadomy swoich odczuć. Przypomnij sobie co doprowadziło Cię do obecnego stanu. Sugeruje byś zapisywał swoje odpowiedzi na następujące pytania, i dodaj do nich jak najwięcej swoich wspomnień.

· Kiedy po raz pierwszy zastanawiałeś się czy Twój penis nie jest za mały?
· Kiedy zaczęło Cię to naprawdę drażnić?
· Kiedy obecnie myślisz o swoim penisie, to co tak naprawdę przychodzi ci do głowy?
· Co czujesz?
· Zapisz każdy incydent jaki pamiętasz, który sprawił że czułeś dyskomfort w związku z rozmiarem swojego penisa
· Zapisz imię każdej osoby która świadomie lub nie spowodowała że czułeś się źle z rozmiarem swojego penisa.

Teraz popracuj nad wyzbyciem się złego obrazu samego siebie, spowodowanego tymi wspomnieniami. Zaakceptuj je! Jeśli masz możliwość , sugeruję metodę Sezony ( kurs audio, bądź znacznie tańszą wersję książkową) która pomoże ci wyzbyć się złych odczuć, ale nawet prosta metoda polegająca na wolnym uspokojeniu się poprzez powolne oddychanie może zdziałać cuda.

Wdech, powtórz „ kocham i akceptuje siebie takim jaki jestem”.
Wydech, powtórz „wybieram lęk dotyczący …[wspomnienie zdarzenia lub odczucia]” lub „wybieram i przebaczam… za zrobienie/powiedzenie….
Wspomnienie to nie będzie miało więcej wpływu na mnie.

Powtarzaj tak długo aż poczujesz że złe myśli odchodzą. Zrób z tego przyzwyczajenie: to jak obieranie cebuli, im głębiej sięgasz do swojej pamięci, tym lepiej zapanujesz nad swoimi emocjami.

To co myślisz, oraz jeszcze ważniejsze, to co czujesz, dosłownie kreuje twoją rzeczywistość. Myśl pozytywnie i pamiętaj o akceptowaniu i docenianiu tego co w tobie dobre, nie daj się wciągnąć w nałóg negatywnego myślenia. Nikt nie jest w stanie wpłynąć na to czy czujesz się dobrze czy źle. To zawsze jest tylko Twoim wyborem, Twoją odpowiedzią na zaistniałą sytuację. Dokonuj wyborów świadomie i pozytywnie, zobaczysz że to pomoże Ci w każdym aspekcie Twojego życia.

Mierzenie długości penisaCzytaj też Collapse


Dodaj odpowiedź