Skocz do zawartości

Uściski między kobietą a mężczyzną


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 02 2012 - 14:26

Kamasutra objaśnia bardzo szczegółowo, że wyodrębnia się cztery klasy uścisków, które wyróżniają głęboką i wzajemną miłość pomiędzy mężczyzną i kobietą: zetknięcie, przenikanie, ocieranie i gniecenie.

W każdym przypadku sytuację miłosną oddaje znaczenie słowa, które ją określa:
  • Gdy mężczyzna pod jakimkolwiek pretekstem zbliża się do idącej kobiety na ulicy, lub kiedy ona leży na łóżku czy hamaku, i styka swoje ciało z jej, nazywamy to uściskiem zetknięcia.
  • Uścisk przenikania występuje, gdy w jakimś ustronnym miejscu, lub gdy właśnie się go poszukuje, kobieta nachyla się i przyciska swymi piersiami mężczyznę, który znajduje się w pozycji siedzącej lub stojącej, a on w tym momencie ją obejmuje.
  • Gdy kochankowi w trakcie spaceru w zaciemnionym miejscu, bez względu na to, czy jest ono odosobnione czy uczęszczane, wykorzystują chwilę, by ich ciała ocierały się jedno o drugie w doskonałej harmonii, to taki uścisk nazywamy ocieraniem się.
  • A kiedy w sytuacji podobnej do poprzedniej mężczyzna przyciska ciało kobiety do muru lub drzewa, to ten uścisk zwany jest gnieceniem.

Oczywiście, należy mieć na uwadze, że wymienione wyżej uściski są właściwe dla kochanków, którzy znają z wyprzedzeniem swoje intencje i dążą do pełnego zespolenia, ale istnieją również inne. bardziej niewinne uściski.
Niektórzy mędrcy uważają, że nie ma ustalonego momentu na uścisk, chociaż jest etapem przygotowującym na drodze do wyższego zespolenia. Watsjajana z kolei uważa, że wszystko jest dozwolone i podniecające bez względu na chwilę, jako że miłości nie obchodzą ani ustalony porządek, ani czas.

Kiedy ich zamiary już się ujawnią, kochankowie zwykle stosują inne cztery klasy uścisków, a mianowicie klasy uścisków bardziej zaawansowanych:
Kiedy kobieta obejmuje mężczyznę w ten sam sposób, co rosnący powój oplata drzewo, i wyciąga głowę w jego kierunku z zamiarem pocałowania, patrząc na niego z miłością, to taki uścisk zwany jest bluszczem.
Uścisk noszący nazwę wspinania się na drzewo to taki. w którym kobieta stawia jedną stopę na stopie kochanka, a drugą na jego udzie, jednym ramieniem oplata szyję kochanka, a drugim jego plecy, jak gdyby chciała się po nim wspiąć z zamiarem ucałowania jego ust.
Te dwa rodzaje uścisków można wykonać, gdy kochanek znajduje się w pozycji stojącej.
Kochankowie, leżąc na łóżku lub dywanie, obejmują się tak ściśle, że ich ramiona i uda wzajemnie ciasno się oplatają; temu uściskowi nadano nazwę mieszania sezamu z ryżem.
A kiedy mężczyzna i kobieta obejmują się w sposób gwałtowny i z taką żarliwością, że nie obchodzi ich nawet, że mogą wzajemnie uczynić sobie krzywdę, i ściskają się tak, jakby chcieli, aby ich ciała się wzajemnie przeniknęły, to wykonują uścisk zwany mieszaniem mleka z wodą. Można go wykonać, zarówno gdy kobieta siedzi na kolanach mężczyzny, jak i kiedy oboje leżą na łóżku czy na poduchach.Czytaj też Collapse


Dodaj odpowiedź