Skocz do zawartości

Uściski, zadrapania znaki od paznokci


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

  Aktywny użytkownik

 • VIP
 • PipPip
 • 46 postów
 • Gender:Female

Napisano 23 02 2012 - 13:59

Suvarnanaba (wielki uczony w sztuce miłości) wyjaśnia, że piękne paznokcie powinny spełniać następujące wymagania: za piękne można uznać paznokcie, które są błyszczące, odpowiednio umiejscowione, wypukłe, niepołamane oraz czyste i wypolerowane. W każdym razie nie powinno się nikomu przypominać, że paznokcie, które mają sprawiać przyjemność, powinny być czyste, opiłowane i dobrze wypielęgnowane.

Według Kamasutry, gdy uczucie staje się coraz bardziej żarliwe, nadchodzi moment na wprowadzenie do sztuki miłości uścisków i zadrapań. Wyodrębnia się różne rodzaje tej praktyki w zależności od znaków pozostawianych na skórze. Uciskanie paznokciami jest właściwe dla kochanków, którzy dochodzą do szczytu namiętności. Gdy kochanek uciska podbródek, piersi, dolną wargę czy jagdanę, czyli środkową część ciała partnera, w sposób tak delikatny, że nie pozostawia na skórze żadnego znaku, ale sprawia, że ten dostaje gęsiej skórki, a włoski się unoszą, to taki ucisk nazywamy „błyskawicą przebiegającą pod skórą".
Miejsca, na których można dokonywać uciskania paznokciami, to zagłębienie pod pachami, szyja, piersi, wargi, jagdana i uda, chociaż gdy namiętność staje się zbyt intensywna, nie należy przejmować się, którą część ciała się zadrapie.
Łuk powstały od zadrapania na szyi czy piersiach nazywa się półksiężycem.
 • Gdy dwa półksiężyce powstają naprzeciwko siebie, otrzymują nazwę kręgu. Taki znak robi się na ogół w okolicach pępka, na pośladkach i w pachwinach.
 • Znak w formie krótkiej linii powstały na piersi nazywa się pazurem tygrysa.
 • Gdy na piersi odciska się pięć paznokci, to taki znak nazywa się stopą pawia. Zwykle czyni się go, aby się pochwalić, ponieważ jego poprawne wykonanie wymaga wielkiej wprawy.
 • Skokiem zająca nazywa się znak składający się ze śladów pięciu paznokci •v formie koła wokół brodawki piersiowej.
 • Znak w kształcie liścia pozostawiony na piersi lub biodrze określa się mianem płatka niebieskiego lotosu.
 • Znak, który jeden z kochanków przed wyjazdem w podróż pozostawia na piersi lub udzie drugiego, nazywa się znakiem na pamiątkę.
Młoda kobieta ze znakami po paznokciach na udach wywiera wrażenie na nieznajomych lub cudzoziemcach i budzi uczucie szacunku, choćby patrzyli na nią z daleka. Podobnie gdy mężczyzna nosi znaki paznokci na którejś części ciała, ma powodzenie u kobiet, ponieważ nic bardziej nie wywołuje podniecania niż znaki po paznokciach.
Znaki, które mogą sobie robić kochankowie, i sposoby ich robienia są tak niezliczone jak stopnie zręczności mężczyzn, jako że nikomu nie jest obca sztuka robienia znaków miłości. A skoro ucisk czy znak uczyniony paznokciami zależą od miłości, nikt nie może z pewnością podać ilości znaków, które istnieją.Czytaj też Collapse


Dodaj odpowiedź