Skocz do zawartości

VesVacuum instrukcja obsługi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 potency

potency

    user

  • VIP
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisano 30 04 2016 - 11:53

Pompka erekcyjna Ves Vacuum oferuje metodę powiększania penisa i poprawienia erekcji bez konieczności operacji chirurgicznej abyś w pełni był zadowolony z swoich doznań seksualnych. Dołączone pierścienie podtrzymują erekcje nawet podczas stosunku. System gwarantuje pełną dyskrecje i można go używać w domu.

ZESTAW ZAWIERA:
-Pompkę Ves Vacuum
-9 i 9.5 calową tubę+4 gumy (ringi) zmniejszające rozmiar tuby
-6 sztuk krążków erekcyjnych w różnych rozmiarach+ rożki do ich nakładania
-1 wężyk połączeniowy
-1 Podręczna torba

SPECYFIKACJA:
Tuba większa:
-długość 23 cm
-średnica wyjściowa 54mm
-po założeniu ringu nr 1 36 mm
-po założeniu ringu nr 2 43 mm

Tuba mniejsza
-długość 21 cm
-średnica wyjściowa 50 mm
-po założeniu ringu nr 3 34 mm
-po założeniu ringu nr 4 38 mm

Krążki erekcyjne:
Krążki są elastyczne i mierzone bez naciągania.
-15 mm 3 szt
-17 mm 1 szt
-19 mm 1 szt
-24 mm 1 szt

- metoda działania
System tworzy próżnię, która powoduje napływ krwi powodując lepsze ukrwienie penisa. Długotrwałe używanie powoduje również wzrost tkanki penisa.

- zastrzeżenia i uwagi
Środki Bezpieczeństwa: Zaburzenia erekcji nie mogą być bagatelizowane. Możesz poinformować swojego lekarza o planach użycia takiego systemu. Jeżeli masz białaczkę lub inne przewlekłe choroby koniecznie skonsultuj użycie systemu z swoim lekarzem. Nie można stosować systemu kiedy nadużywasz alkoholu lub narkotyków.

-instrukcja użytkowania

W zestawie są 2 rozmiary wyższych gum/walców. Używa się ich do zmniejszenia odległości pomiędzy penisem a ścianą tuby. Na początku można zacząć bez użycia tych gum. Jeżeli jednak twój penis jest za mały to spróbuj użyć na początek większego rozmiaru gumy. Zamontuj ją na koniec tuby.

Krok 1: Umieść biały stożek na końcu tuby (otwartą stroną). Wybierz największy krążek erekcyjny (pomarańczowy) i za pomocą stożka umieść go na cylindrze. Aby zrobić to szybciej możesz posmarować stożek jakimś lubrykantem. Jeżeli chcesz to możesz naciągnąć krążek erekcyjny bezpośrednio na otwartą końcówkę tuby.

Krok 2: Odsłoń włosy wokół penisa, ponieważ mogą one przeszkadzać w tworzeniu próżni.

Krok 3: Wysmarować lubrykantem za pomocą palca wewnętrzny rant tuby.

Krok 4: W pozycji stojącej umieść tubę na penisie i lekko dociśnij do ciała. Upewnij się, że nie ma w tubie jąder.Jedną ręką przytrzymaj tubę a drugą zacznij pompować. Pompuj 2-3 razy i zrób małą przerwę aby krew zdążyła dopłynąć do penisa. Po 10 sekundach możesz znów pompować 2-3 razy . Pompowanie powtarzamy aż do momentu pełnego wzwodu. Pompując za szybko możesz nie uzyskać pełnej erekcji. Przestań pompować jeżeli poczujesz jakikolwiek dyskomfort.

Musisz nabyć trochę praktyki w doprowadzaniu we właściwy sposób krwi do penisa i uzyskiwaniu pełniej erekcji. Z czasem będzie to przychodzić znacznie łatwiej. Po pewnym czasie dojdziesz do wniosków jaka technika jest najlepsza dla ciebie. Praktyka w uzyskiwaniu pełnego wzwodu może być początkiem używania krążków erekcyjnych.

Ważna wskazówka bezpieczeństwa: Pompka jest wyposażona w system, który uniemożliwia przepompowanie. Zaleca się nie dociskanie spustu pompki do maximum. Pamiętaj, że próżnia działa w opóźnieniu więc trzeba nacisnąć na spust 2-3 razy i odczekać chwilę przed następnym pompowaniem. Takie działanie ma nie tylko wpływ na dłuższe użytkowanie urządzenia ale przedewszystkim redukuje dyskomfort wpływu ciśnienia na penisa.

Krok 5: Kółka. Przed rozpoczęciem używania gumowych kółek proszę je umieścić na tubie za pomocą stożka lub naciągnąć na tubę. Jeżeli pierwszy ring nie trzyma wzwodu wybierz następny rozmiar. W taki sposób znajdziesz najlepszy krążek który podtrzyma twój wzwód. Jeżeli jest dobrze dobrany krążek to po przestaniu pompowania i ściągnięciu tuby twój penis powinien być w stanie wzwodu i gotowy do stosunku. Jeżeli jeden krążek nie podtrzymuje erekcji możesz użyć 2 krążków równocześnie. Krążku są specjalnie wykonane tak szczelnie. Możesz samodzielnie powiększać te kółka usuwając jedną z ich części jak na obrazkach poniżej.

Gumowy pierścień erekcyjny nr 1
Dołączona grafika
Gumowy pierścień erekcyjny nr 2
Dołączona grafika

Jeżeli takie rozwiązanie nie będzie cie satysfakcjonować mamy w specjalnej ofercie 2 duże ringi erekcyjne. Więcej szczegółów wyślemy na e-mail. Nasz mail znajdziesz w dziale kontakt.

Step 6: Jak ściągnąć kółko erekcyjne. Po stosunku lub po upływie 30 minut ściągnij kółko z penisa rolując je z penisa lub ciągnąc. Nie używaj systemu powtórnie przez 60 minut. Kółka są stworzone aby dociskać penisa. Jeśli jednak są bardzo przylegające można je dopasować wkładając na chwile do gorącej wody a później naciągając do pożądanego rozmiaru.

Ostrzeżenie: Nie zakładaj krążków na więcej niż 30 minut. Jeżeli kółka erekcyjne sprawiają ci ból ściągnij je z szczególną ostrożnością i skonsultuj się ze swoim lekarzem.

Chwilę możesz czuć że penis jest trochę zimny lub może być troszkę siny ale to jest normalne. Czasami może występować zaczerwienienie, spowodowane jest to zbyt dużym ciśnieniem.Czytaj też Collapse