Skocz do zawartości

Wieszanie penis

napletek

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 marekw

marekw

  Aktywny użytkownik

 • Admin
 • PipPip
 • 40 postów
 • Gender:Male

Napisano 30 01 2010 - 21:54

Instrukcja wieszania:

Zanim rozpoczniesz ćwiczenia, przeczytaj poniższą instrukcję od początku do końca.

Ciężar

Idealne do wieszania są hantelki z oznaczonym ciężarem. Stosując je będziesz dokładnie wiedział jaki ciężar powiesiłeś, i będziesz mógł stopniowo zwiększać obciążenie. Możesz użyć wieszaka na ciężarki lub po prostu związać je ze sobą za pomocą sznurka. Jeśli nie posiadasz hantli poszukaj jakiegoś ciężarku, może to być np. torebka nakrętek lub butelka wody.


Rozgrzewka

Zanim zaczniesz wieszać zalecam zrobić kilkuminutową rozgrzewkę. Pozwoli to błonie skórnej i wiązadłom twojego penisa na stanie się bardziej elastycznymi i łatwiejszymi do naciągania, zmniejszy to również ryzyko kontuzji. Jest kilka sposobów robienia rozgrzewki. Jest kilka sposobów na rozgrzanie penisa np: zanurzony w gorącej wodzie ręcznik, podgrzany w mikrofalówce worek z ryżem, rozgrzewająca poducha.

Zabezpieczenie

Zanim zaczniemy wieszać, powinniśmy zapatrzeć się w pelerynkę. Pomoże ona skórze utrzymać się na właściwym miejscu i zapobiegnie efektowi swędzenia. Jako materiał może nam posłużyć dętka rowerowa, bandaż, gumki do włosów lub fragmentu ubrania. Zabezpieczenie powinno objąć około 5,6cm Twojego wału.

Pozostaw około 1,3cm pomiędzy żołędziem a końcem zabezpieczenia. Jeśli okaże się mało komfortowo, zmień ustawienie zabezpieczenia, szczególnie chodzi tu o napletek oraz żyły. Po kilku próbach powinieneś przyzwyczaić się do obecności takiej koszulki i znaleźć wygodne dla siebie miejsce.

Instalacja

Przy pierwszej instalacji wieszaka, ustaw dół śrub w taki sposób żeby obie płytki były od siebie oddalone o ok. 1,5cm a następnie zacznij skręcać górną śrubę. Podczas skręcania górnej śruby, oraz wieszania będziesz potrzebował dostępu do dolnej śruby aby móc ustawić sprzęt w idealnej pozycji - tak aby nie ściskało za bardzo, a trzymało się pewnie. Po zakończeniu ćwiczenia, możesz szybko wypiąć sprzęt za pomocą szybko zamykacza. Następnym razem nie będziesz już musiał ruszać dolnej śruby.

Po pierwsze upewnij się że jesteś w stanie spoczynku, i nałóż koszulkę zabezpieczającą. Jeśli twój penis stanie w trakcie nakładania zabezpieczenia, zaczekaj aż opadnie. Złap wieszak w jedną rękę, przednią ścianką do góry. Weź swojego penisa ( nie w stanie wzwodu) i umieść po środku urządzenia. Umieść przednią śrubę na miejscu. Jeśli twój żołądź nie jest równolegle do ścianek sprzętu musisz popuścić przednią śrubę , poprawić penisa i spróbować jeszcze raz. Kiedy już uporasz się z ustawieniem, możesz zacząć zaciskać wieszak. Najlepsze efekty, a zarazem największy komfort daje równoległe ustawienie ścian urządzenia. Podczas wieszania twoja tkanka ulegnie wydłużeniu co będzie wymagać lekkiego dokręcenia śrub.

Dokręcenie wieszaka może spowodować lekkie obrócenie się penisa - do ok. 30 stopni nie ma się czym przejmować. Jeśli obróci się bardziej, może wywołać zbyt duże ciśnienie na członka w unerwionym miejscu, więc w takim przypadku lepiej zacząć od początku. Jeśli będzie się to działo często możesz spróbować nieco mocniej zacisnąć dolną śrubę która lepiej przytrzyma członka. Możesz również przytrzymać członka w trakcie dokręcania przedniej śruby, lub naciągać go.

Aby zapewnić wieszakowi dobre zakotwienie na końcu błony musimy mocno skręcić wieszak po dokręceniu na końcu koszulki, zlokalizowanej na żołędziu, uformuje się korek, który zapewni utrzymanie się wieszaka. Przy odpowiednim skręceniu nie będziesz odczuwał zbyt dużego ciśnienia na żołędzie. Jeśli nie skręcisz dostatecznie mocno, wieszak będzie się ześlizgiwał do przodu tym samym powodując ucisk na żołędzie co objawi się czasową zmianą koloru. Co prawda nie unikniesz w ten sposób naciągania skóry, jednak zapobiegniesz nadmiernemu uciskowi na żołędzie.

Wieszanie

Za pierwszym razem utrzymuj ciężarki ważące do 2kg tylko przez około 5-10 min, aby przetestować czy wszystko działa jak powinno. Kiedy już będziesz pewien że wszystko jest OK, możesz powoli zwiększać czas wieszania do 20 min. Dodaj ciężaru tylko kiedy będziesz pewien że tego potrzebujesz. Nie dodawaj więcej niż pół kilo na tydzień.

Znaki ostrzegawcze

Musisz pamiętać że wieszanie jest niebezpieczne jeśli nie wykonujesz tego z głową, albo jeśli Twój penis jest szczególnie delikatny. Słaby penis pod pewnym względem jest dobry, ponieważ jego tkanka łatwiej się naciąga, ale trzeba pamiętać o niezwykle delikatnym wieszaniu. Przekłada się to na krótsze czasy ćwiczeń, z mniejszym obciążeniem. Pamiętaj że nawet jeśli masz super sprawnego penisa, i postępujesz zgodnie z instrukcją, pierwsze próby mogą nie być do końca udane. To kwestia wprawy i ćwiczeń.

Natychmiast zakończ ćwiczenia jeśli:

 • Penis boli w trakcie wieszania
 • Czujesz mrowienie w penisie
 • Czujesz odrętwienie w penisie
 • Jeśli twój żołądź staje się zimny
 • Jeśli twój żołądź staje się zbyt twardy
 • Jeśli zaczyna Ci stawać
 • Jeśli penis jest zbyt mocno przekręcony

konsekwencja

Najlepsze metody daje systematyczność ćwiczeń. Może to być np. 3-6 sesji po 15-20 minut dziennie, 5-7 dni w tygodniu. Dobrym pomysłem będzie zarezerwowanie odrobiny czasu na odpoczynek.

Istnieje kilka pozycji i kątów, których możesz użyć podczas wykonywania ćwiczenia. Podstawową jest stanie w trakcie wieszania, kiedy to kutas ustawiony jest prosto w dół (SD Straight Down). Podobną do niej jest siadnięcie na skraju krzesła z rozłożonymi nogami. Obie te pozycje ćwiczą górne partie penisa oraz wiązadła łączące penisa z kością łonową. Przesunięcie się do końca krzesła z kutasem zwisającym na dół jest nazywane BTC ( Between The Cheeks), daje podobny efekt do poprzednich.

Jeśli na biurku zamocujemy hak lub bloczek, następnie przewleczemy przez niego sznurek a na jego końcu powiesimy ciężarki to nasz kutas będzie naciągany pod innym kątem - na zewnątrz ( SO Straight Out ) lub prosto do góry ( SU up). Możesz również przerzucić sznurek z ciężarkiem przez ramie, będąc w pozycji stojącej (OST) będą to ćwiczenia na wewnętrzne narządy penisa.

Wzmocnienie

Możesz zarówno wydłużyć jak i wzmocnić. Nie posiadamy danych mówiących, jakie osiągniesz efekty, w jakim czasie. Zazwyczaj osiągnięcie przyrostu 2,5cm w ciągu 6-12 miesięcy nie stanowi problemu, ale nie jest powiedziane że takie będzie tempo. Znamy przypadki wydłużania o 5 a nawet 7,6cm chociaż poparte one były również innymi ćwiczeniami.

Hanging penis 2Czytaj też Collapse


Dodaj odpowiedź