Skocz do zawartości

Wstępne zadrapania

budowa penisa budowa członka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 02 2012 - 14:00

Wyobraźcie sobie, ze wracacie samochodem do domu. Po sesji pełnej pocałunków żadne z Was nie zamierza tak zakończyć spotkania. Przed drzwiami całujecie się jeszcze raz na pożegnanie.

Kobieta delikatnie i powoli przesuwa paznokciami wzdłuż kręgosłupa partnera - pod marynarką, ale po powierzchni koszuli w górę i w dół, a w międzyczasie przygląda mu się uważnie spod przymkniętych powiek. Nie potrzeba nawet słów, bo partner z pewnością chciałby pozbyć się koszuli, lepiej jednak, by zrobiła to kobieta. Gdy będzie miał już nagi tors, kochanka delikatnym i płynnym ruchem będzie pieścić paznokciami wewnętrzną część jego ramion, aby później skierować się ku zagłębieniom jego pach. które są pełne zakończeń nerwowych, co spowoduje, ze ujrzy nawet sztuczne ognie.

Jednak kobieta nie powinna przyjmować pozycji strony bardziej dominującej, ponieważ mogłoby to partnera zdeprymować, a nawet przestraszyć. Powinna pozwolić mu również pieścić jej ciało. A jeżeli on chciałby przyjąć pasywną postawę, kochanka nie może mu na to pozwolić, bo jeżeli sprawy się w ten sposób rozpoczną, to szybko znuży go nadmiar apatii. Jeżeli kochanka odkryje, że on mógłby zostać jej mężczyzną, to powinna powiedzieć mu o tym, jak również o wszystkim, co wydarzyło się od momentu, w którym zaczęli tańczyć .To najlepszy sposób na budowanie związku od podstaw. Nie rozmawiajcie o przyszłości ani przeszłości, po prostu żyjcie chwilą i cieszcie się tym, co tej nocy Wam się przydarza. Rozmowę prowadźcie cichym głosem lub szeptem, a w międzyczasie nie przestawajcie pieścić się paznokciami. Jeszcze w samochodzie rozpocznijcie pewien rodzaj rywalizacji: które z Was pierwsze doprowadzi partnera na szczyt zmysłowości, używając jedynie paznokci i jedynie na polu bitwy, jakim jest część ciała od pasa w górę.
Już samo opowiadanie szeptem o Waszej seksualności w ciemnościach samochodu stwarza niezwykle erotyczną atmosferę. Możecie przedłużać tę chwilę nawet w nieskończoność przed rozpoczęciem następnego etapu Waszego związku, co jest kolejną formą wzajemnego podniecenia. Jeżeli na dodatek w n ikcie rozmowy figlujecie, wodząc paznokciami po szyi, ramionach, zagłębieniach pach i piersiach ukochanej lub ukochanego, rywalizując, które pierwsze obudzi większą rozkosz u drugiego, to z pewnością osiągnięcie rozkosz już wtedy, bez żadnych innych bodźców.

Starajcie się, aby paznokcie nie były ani zbyt długie, ani zbyt krótkie, tylko takie, by podczas wykonywania pieszczoty można ją było poczuć na opuszkach palców. Paznokcie oczywiście powinny być właściwie opiłowane.Czytaj też Collapse