Skocz do zawartości

Zaawansowane seksualne pozycje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 potency

potency

    user

  • VIP
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisano 29 04 2016 - 05:08

Wydaje ci się, że posiadłeś już wszystkie pozycje świata i szukasz czegoś bardziej zaawansowanego?.
Skrzyżowana pozycja może być dla przyjemna. Odsłania ona łechtaczkę i umożliwia obu partnerom jej stymulację. Z powodu nietypowego kąta natarcia dobrze jest dodatkowo używać większej ilości lubrykantu. To trudne do opisania. On leży bokiem naprzeciwko mnie, a ja leżę naprzeciwko prawie tak samo jak on! Mam lewą rękę uniesioną nad nim, a prawą pomiędzy jego nogami. Możesz dostać naprawdę miłą i głęboką penetrację, a twoja pochwa wydaje się bardzo otwarta dla niego. Dostajesz wspaniałą stymulację warg sromowych, bo on ociera sie nogą o nie. Ponadto on może dosięgnąć moich piersi, bawić się moimi sutkami. Ta pozycja jest bardzo dobra gdy oboje jesteście zmęczeni.
PIŁA
Kolejną pozycja, która może wydawać się bardzo trudną to "piła". Kobieta leży na plecach z nogami szeroko rozsuniętymi, a mężczyzna obniża się przy jej nogach i kładzie się na niej. Kobieta może oprzeć swoje nogi na plecach mężczyzny, gdy ten wchodzi w nią odwrotnie. Kobieta może również rozciągnąć się i zbliżyć do jego pośladków, aby pogłębić penetrację.
OBRÓT
Jeśli czujecie się naprawdę na siłach to możecie spróbować "obrotu". Zacznijcie od pozycji kobieta na górze, gdzie kobieta siedzi naprzeciwko mężczyzny. Kiedy ona jest już naprawdę zwilżona obraca się o stopni (cały czas penis jest w niej). Wtedy robi kolejny obrót tak, że jest juz plecami do mężczyzny. Nie przestaje się obracać. Ta pozycja naprawdę stymuluje każdą część ciała kobiety i oboje otrzymacie wspaniałe doznania w tej pozycji. "Obrót" może również być wykonany gdy mężczyzna jest na górze. Zacznijcie od pozycji mężczyzna na górze po czym mężczyzna podpiera się rękoma, podnosi się i wykonuje obrót. Ta pozycja jest bardzo dobra do stymulacji punktu g, ale wymaga od mężczyzny silnych ramion.
DŹWIG
Dla partnerów praworęcznych z dobrym wyczuciem równowagi pozycja "dźwig" może być fajna. Stań naprzeciwko twojego partnera, mężczyzna lekko ugina kolana a kobieta wiesza mu się na szyi, unosi nogę i opiera ją na barku mężczyzny. W czasie gdy mężczyzna ją penetruje to ona powinna unosić swoją nogę tak wysoko jak tylko może. Splata się pionowo z partnerem i umieszcza nogę jak najbliżej prawego boku ramienia partnera. (trój gwiazda) Podobną pozycją dla praworęcznych jest "trój gwiazda". Aby kochać się w ten sposób kobieta powinna ułożyć się na plecach z lewą nogą uniesioną bezpośrednio do góry, a prawą nogę wyprostowaną na bok. Ponadto mężczyzna podtrzymuje jej prawe kolano. (uniesienie jednej nogi) Mężczyzna powinien wejść w kobietę układając swoje nogi do zewnątrz. Potem unieść jedną nogę kobiety i ułożyć ja na swoim ramieniu, a drugą ułożyć pomiędzy swoimi udami. Cała kontrola i władza jest w tej pozycji w rękach mężczyzny, ale kąt natarcia oznacza, że kobieta jest pobudzana przez penis w inny sposób. Powinno być to przyjemne dla was obojga.
UNIESIENIE DWÓCH NÓG
Kolejna odmiana. Kobieta siedzi naprzeciwko mężczyzny, on siedzi na podłodze lub na łóżku z nogami naprzeciw i podpiera się rękoma. Zamiast uklęknięcia nad nim ona opiera swoje nogi na jego ramionach. Ta pozycja pobudza oba czułe punkty kobiety: punkt g i strefę a. (podnoszenie) Aby podnieść się zacznijcie od pozycji na boku. Wtedy kobieta sięga w dół, łapie mężczyznę za kostki i przysuwa do siebie jak najmocniej potrafi. Może pobudzać w ten sposób strefy erogenne mężczyzny - ściskając jego stopy. W ten sposób łatwiej jej jest dosięgnąć stóp niż w pozycji "odwrócona na jeźdźca".
PRZESUWANIE STÓP
Zawansowaną odmianą pozycji "kobieta na górze" jest pozycja w której mężczyzna złącza swoje stopy. Wtedy kobieta siada na udach mężczyzny, a on może używać swoich nóg aby popchnąć ją bardziej na penisa.
TACZKA
"Taczka" dostarcza interesujących doznań dla obojga. Krew wręcz "uderza w głowę" kobiecie. Niektóre kobiety kochają tą pozycję, ale uważaj! Udawanie odczuwania przyjemności w tej pozycji niczego nie doda. (odwrócona taczka) Możecie również wypróbować "odwróconej taczki". Kobieta wspina się na mężczyznę, oplata go nogami i ściska go udami. Potem odchyla się do tyłu, aż rękami dotyka podłogi.

Krab i podrzut tyłemCzytaj też Collapse