Skocz do zawartości

Zatrzymanie nasienia

masaż penisa ejakulacja nasienie sperma zwieracz odbytu mięśnie PC mięśnie Kegla

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 barbara

barbara

    Czytelnik

  • VIP
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 01 05 2016 - 10:36

Cesarzowie Chin zapraszali na dwór mędrców taoistycznych, którzy doradzali im w sprawach życia seksualnego. Aby sprawdzić pretendującego do roli doradcy, cesarz częstował go kielichem wina, który ów kandydat musiał wypić i zwrócić z powrotem. Nic nadzwyczajnego? No tak, bo zapomniałam napisać, że musiał zrobić to penisem.
To jest możliwe - wciągnięcie płynu przez cewką moczową następuje po wytworzeniu ,próżni" w pęcherzu moczowym. ,Próżnia" powstaje dzięki specjalnym ćwiczeniom. Tak twierdzą taoiści, ja jeszcze nie widziałam na żadnym przyjęciu, bankiecie ani kolacji we dwoje takiej sztuczki. Natomiast wstrzymywanie nasienia przy orgazmie jest możliwie. Wiem to z całą pewnością. Oto najprostszy sposób:

Blokada Zewnętrzna metoda trzech palców
Stosowana od ok. 5000 lat w Chinach, jest prosta. Nasienie zostaje zatrzymane przez zewnętrzny ucisk końcami palców na cewkę moczową. Jest to zadanie mniej więcej tak skomplikowane, jak nadepnięcie węża ogrodowego w celu zatrzymania wody.
1. Znajdź punkt pomiędzy odbytem a moszną - to najniżej leżący punkt tułowia.
2. Spróbuj go lekko przycisnąć palcem, po pewnym czasie wyczujesz to miejsce i siłę z jaką należy je przycisnąć.
3. A teraz użyj trzech palców, środkowym dociskaj przewód, którym płynie nasienie, tak jak to opisałam wyżej, drugim zablokuj miejsce przed środkowym palcem, a czwartym za. W ten sposób przewód nie powinien wyśliznąć się z palców.
4. A teraz synchronizacja. Kiedy poczujesz ,nieuchronność" wytrysku, przyłóż trzy palce, a gdy będzie już naprawdę blisko, przyciśnij je i trzymaj przed, podczas i po skurczach, tak długo, dopóki nie poczujesz, że pompowanie spermy ustało całkowicie. Ważne jest, by nie zwlekać zbyt długo, bo gdy nasienie przekroczy punkt ucisku, to już nie da się go zatrzymać.

Techniki pomocnicze
Zatrzymywanie moczu - rano, podczas sikania należy przy pomocy mięśni zatrzymać strumień na kilka sekund i powoli puścić Tak kilka razy - to ćwiczenie jest podobne do ćwiczeń Kegla dla kobiet.
Zaciskanie mięśnie pośladków - rano i wieczorem ok. 30 razy.
Masaż krocza i punktu między kością ogonową i odbytem. Należy wykonać 30 do 80 ruchów obrotowych trzema palcami (tymi co w Blokadzie) i szmatką bo skóra w tych miejscach jest delikatna (Chińczycy oczywiście używali jedwabiu, proponuję dyskretnie skorzystać z apaszki narzeczonej). Ten masaż ułatwia resorpcję nasienia i uwalnia od napięć rzadko do tej pory używane mięśnie.

W wyniku blokady płyn nasienny bez szkody dla organizmu wraca z powrotem do zbiorników nasiennych. Gdy poziom spermy w zbiornikach jest zbyt wysoki, automatycznie spada jej produkcja, a organizm zaoszczędza energię i substancje potrzebne do wyprodukowania tego bogatego w odżywki płynu. Niezużyte nasienie jest powoli resorbowane przez organizm i zastępowane nowym.
Przy pierwszych próbach może być to trochę stresująca technika, lepiej doskonalić się w samotności niż miotać przy partnerce. Przez kilka pierwszych tygodni nie należy stosować techniki trzech palców częściej niż raz na dwa trzy dni. Po wykonaniu ćwiczenia zazwyczaj chce się pić - rośnie lekko ciepłota ciała. Pamiętajcie, że nie jest to metoda antykoncepcyjna. Pewna ilość spermy może pozostawać w cewce moczowej, dlatego należy opuścić pochwę, zanim wygaśnie erekcja i przed następnym stosunkiem oddać mocz.
Poza tym jest to technika przeznaczona dla początkujących, na razie poćwiczcie. Czekam na informacje o osiągnięciach, odczuciach i pytania w komentarzach do tekstu. A jak już będzie dla kogo, to napiszę o bardziej skomplikowanych wewnętrznych technikach powstrzymywania wytrysku, jak to mówią na Dalekim Wschodzie przy pomocy umysłu. Powodzenia.Czytaj też Collapse