Skocz do zawartości

Związek cielesny z miłości namiętnej

masaż penisa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kamasutra sztuka kochania

Kamasutra sztuka kochania

    Aktywny użytkownik

  • VIP
  • PipPip
  • 46 postów
  • Gender:Female

Napisano 23 02 2012 - 14:18

Istnieje w związkach seksualnych coś tak oczywistego, że nawet seksuolodzy i inni terapeuci specjalizujący się w dziedzinie seksualności są zgodni w tej kwestii: najlepszy z afrodyzjaków znajduje się w umyśle. Wyobraźcie sobie, że będziecie czerpać niezmierzoną rozkosz z żarliwego związku. Jeżeli przygotowujecie się do randki, a Wasz umysł już podnieciła wyobraźnia, znajdziecie się z partnerem w sytuacji psychofizycznej najdogodniejszej dla porządnej sesji erotycznej.

Zwykle wracamy do domu po pracy zmęczeni, z głową pełną spraw, które nie mają nic wspólnego z libido. Aby zmniejszyć to napięcie, nie ma nic lepszego niż zrelaksowanie ciała i umysłu w gorącej kąpieli z orzeźwiającymi solami. Można nastrój terapeutyczny zmienić na zmysłowy i, myśląc o wieczornej randce, postawić w łazience świece aromatyczne z paczuli, które odznaczają się właściwościami pobudzającymi; do wanny pełnej wody tak gorącej, jaką tylko można wytrzymać, wpuszcza się kilka kropli olejku z kwiatu bzu, którego aromat ma również wzmagające miłość właściwości afrodyzjaku, a zmieszany z olejkiem cytrynowym przyciąga pozytywną energię i łagodzi stres. Zgaście światła, zanurzcie się w wodzie oświetlonej jedynie blaskiem świec i masujcie łagodnie ciało rękawicą z naturalnej fibry, ale nie używając mydła. Taki masaż poprawia krążenie krwi. W międzyczasie należy pomyśleć, że nasz partner już niedługo wróci do domu i to on przejmie rolę masażysty. Przy zgaszonych w domu światłach zastanie nieoczekiwany nastrój. Snop światła świec zawiedzie go prosto do łazienki, gdzie w romantycznej i orientalnej atmosferze znajdzie ukochaną osobę, która gotowa jest mu się oddać.
Takie doświadczenie będzie z pewnością dla obojga absolutnie cudownym przeżyciem erotycznym, które przełamie rutynę i rozpali płomień ich miłości, tak jak pierwszego dnia. W związku seksualnym podniecenie umysłowe podsyca podniecenie cielesne.
Jego planowanie z wyprzedzeniem sprawia, że ciało jest znacznie bardziej przygotowane do zespolenia i osiągnięcia intensywnego orgazmu. Jednak prawdą jest, że fantazjowanie przed rzeczywistym spełnieniem osiągniętym z partnerem wpływa na docenienie różnic pomiędzy orgazmem fantastycznym i żadnym.Czytaj też Collapse