Skocz do zawartości

Temat pomocy: Mój Asystent


Pierwsza opcja powie ci ile postów ukazało się na forum od twojej ostatniej wizyty, oraz ile z nich było odpowiedziami w tematach rozpoczętych przez ciebie Kliknij na Zobacz a zostaniesz przeniesiony do strony z wynikami.
Następną opcją jest 5 linków do ciekawych miejsc:

Zespół moderujący. Ten link przeniesie cię do listy wszystkich administratorów i moderatorów odpowiedzialnych za forum.
Dzisiejsze aktywne tematy. Ta opcja wyświetli stronę, ze wszystkimi tematami, w których w ciągu ostatnich 24 godzin udzielono przynajmniej jednej odpowiedzi.
[*]10 Największych gaduł dziś. Tu dowiesz się o 10 najbardziej aktywnych użytkownikach danego dnia. Dowiesz się też, kto napisał danego dnia najwięcej odpowiedzi i jaki jest jego procentowy udział w dzisiejszych odpowiedziach.
[*] 10 Największych gaduł w ogóle. Dzięki temu dowiesz się o 10 najbardziej aktywnych użytkownikach forum. Wyniki te dotyczą całego okresu czasu.
[*]10 ostatnich moich postów. To rozszerzenie przeniesie cię do strony z tematami, w których zawarte jest 10 ostatnio udzielonych odpowiedzi przez Ciebie. W celu zaoszczędzenia miejsca na stronie widoczne są jedynie nagłówki twoich wypowiedzi. Jednak po kliknięciu na wybranym temacie, zostaniesz do niego przeniesiony.

Dwie następne opcje służą do wyszukiwania podanego tekstu w nazwach we wszystkich tematach, forach i w pomocy .

Przeszukiwanie pomocy daje takie same efekty jak normalne oglądanie pomocy Wyświetlona zostanie strona z tematami pomocy.