Skocz do zawartości

Odpowiadanie w temacie: Uszlachetnienie spermy


Opcje wiadomości

  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

oralusia

Napisano 27 05 2009 - 19:19

Przez długi czas robiliśmy próby z różną dietą, aby poprawić smak spermy. W końcu okazało sie, ża zmiany są prawie żadne i że nie ma to żadnego sensu. Najlepiej jednak, w moim przypadku wychodziło picie wody z sokiem zaraz po połknięciu. Taką "popitkę" przygotowywałam sobie zawsze przed oralem. Po jakimś czasie problem smaku sam zniknął. Jedno, co jest nieprzyjemne, to zapach spermy, więc wytryski biorę albo do pochwy albo do połknięcia. Nigdy też nie wypluwałam, bo to powoduje u większości partnerów zniesmaczenie. A więc warto pomalutku trenować połykanie.

bartek934

Napisano 27 03 2009 - 14:26

sok z ananasa lub samego ananasa, jak kto woli. a co do koloru to nie wiem.

master60

Napisano 16 11 2008 - 00:40

POlecam czkoladę mleczną oraz sok z ananasa przetestowane na 100%

Zola

Napisano 06 11 2008 - 12:17

Jak wiadomo sperma jest fizjologiczną częścią naszego życia. Dzieki niej jesteśmy na tym świecie. Konkretniej dzięki jednemu z milionów plemników ale nie w tym rzecz.
Jak dobrze nam wiadomo czy to z autopsji czy też z filmów zdarza się, że dochodzi do wytrysku nie w miejscu naturalnie do tego stworzonym czyli w waginie tylko w ustach. Tu właśnie zaczynają się schody. Jak przekonać kobiety, które są na nie z wytryskiem do ust. Można w bardzo łatwy sposób zmienić smak naszego ejakulatu na słodszy poprzez picie soków ananasowych. Smak spermy na gorzki zmienia poprzez palenie papierosów, zażywanie narkotyków czy też picie dużych ilości alkoholi, które nawet rozrzedzają naszą spermę, która potem ma oprócz dziwnego smaku i woni niezbyt miły wygląd.
Jeśli znacie jakieś sposoby "tuningowania" spermy w smaku kolorze, czy też ilości to wpisujcie tu swoje recepty.
Polecam:
Zdecydowanie ananas i sok z pomidorów jeśli chodzi o smak(dobrze wpływają duże ilości spożywanej fruktozy). A kolor to jogurty naturalne.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)