Skocz do zawartości

Odpowiadanie w temacie: Ćwiczenie na powiększenie główki penisa


Opcje wiadomości

  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

pacynek

Napisano 02 03 2009 - 21:18

Szycie – film powiększanie żołędzia
Częstym powodem niezadowolenia wśród mężczyzn jest, jak to określają „nieadekwatna wielkość główki penisa”. Chociaż to ćwiczenie nie powinno zastąpić żadnego innego w twojej rutynie (ani je przyćmić), szycie może pomóc ci w zwiększeniu wielkości główki. Godnym odnotowania jest fakt, iż wpływa ono głównie na wielkość główki w stanie erekcji, chociaż drobne poprawy w wielkości tej części w zwisie też można dostrzec.

Do tego ćwiczenia nie wymagana jest rozgrzewka. Natomiast polecamy wykonywanie go po pełnym treningu danego dnia. Radzimy nałożenie nieskąpej ilości lubrykanta przed rozpoczęciem ćwiczenia. Kiedy już to zrobisz, usiądź i użyj lewej ręki przy podstawie penisa, by osiągnąć erekcję poprzez masturbację.

Następnie umieść lewą rękę u podstawy penisa, powoli przechodząc w mocny chwyt. Następnie umieść prawą rękę zaraz pod główką penisa. Przesuń lewą rękę powoli zaraz pod nią, a następnie również powoli wróć nią do podstawy (nie puszczaj przez cały ten czas). Powtórz wszystko 9-20 razy przy każdym treningu, albo tyle razy, na ile masz siły. Pamiętaj, że to ćwiczenie nie może zastąpić żadnego innego ćwiczenia z programu treningowego.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)