Skocz do zawartości

Odpowiadanie w temacie: Problem erekcja po stosunku i przedwczesny wytrysk


Opcje wiadomości

  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

morcmarc

Napisano 15 02 2012 - 09:56

Doskwierał mi przedwczesny wytrysk.
Przedwczesny wytrysk to nie zaburzenie fizyczne a zaburzenie tkwiące w głowie.
U mnie wyglądało to tak że po minucie a czasme krócej czułem że będzie koniec.
Pierwsze co zrobić to szczerze porozmawiać z partnerką, w zależności czy seks dla sportu czy w związku.
W związku szczera rozmowa wiele rozwiążę.
Na pewno złudnym jest poczucie ze trening mięśnia kegla pomoże. Gówno prawda. Wzmoże erekcje ale nie rozwiąze problemu.
U mnie mięsień mam na tyle mocny ze sam wytrysk powstrzymam ale organizm czuje ze orgazm był i następuje spadek erekcji i samego zainteresowania.
To jest błędne myślenie.
Przede wszystkim trzeba odblokowac głowę.
Na początku stosunku wykonuj powolne ruchy, nie spiesz się, bo niby gdzie się masz spieszyć, pozytywnie myśl że możesz długo.
Głeboko oddychaj przez nos i czasem sie połaskocz jezykiem po podniebieniu :))) to czasem pomaga.
Nie mysl o czyms innym bo tak tez zalecają, Nie powielaj tego. Mysl o twojej pani i porządaniu do niej ale mysl ze jestes debeściak. Nie sugeruj sie pornolami, nie wal konia pzzed, nie pij bo po alkoholu moze nie stanąć.
Najważniejsze aby zachować harmonię. Powoli, powoli, coraz szybciej i jesli czujesz ze bedzie koniec zwolnij a jesli nic nie daje , zatrzymaj się i czekaj az przejdzie i powtarzaj dalej.
Stopniowo zobaczysz ze to zadziała. WYMAGA TO POŚWIĘCENIA CZASU. Kilka miesięcy, pół roku, rok...
Z resztą, częstotliwośc stosunków również wpływa na wydłużenie czasu, czyli im częściej się bzykasz tym szybciej uda ci się to przezwyciężyć. Niedostatek stosunków pogarsza.
U nas było tak że pani pieściła mnie oralnie aż do finału i z finałem oczywiście.
Czasem gdy naszło ją aby zrobić mi loda w ciągu dnia to wieczorny seks też był znacznie dłuższy.
Pieściliśmy się i gdy nabierałem ponownej ochoty to erekcje miałem taką samą i mogłem dużo dłużej. Stwierdziłem jednak że powiniene zrobić to za jednym razem a taka forma jaką robiliśmy była półśrodkiem.
Obecnie mogę wytryzmać ok 10 - 15 minut a gdy robię jelq to i dłużej pewnie ze względu na osłabienie wrażliwości).

pacynek

Napisano 02 11 2009 - 01:03

1. Dużo zależy od tego jak wyglądał ten seks z partnerką, bo ponowny może nastąpić bardzo szybko, gdy jesteśmy odpowiednio podnieceni seksualnie. Swoją drogą najlepsza pora na seks dla obojga to 6 do 9 i godzina 20, wtedy najlepiej pracują nasze hormony.
2. Widzisz, twoje podniecenie partnerką jest bardzo duże, a po stosunku naturalnie poziom hormonów się obniża i zainteresowanie partnerką również.. co doradzić? - najlepiej wizyta u seksuologa. Z domowych metod to najlepszym antagonistą udanego seksu jest alkohol - skutecznie zmniejsza libido, spróbuj! Również skuteczne są prezerwatywy zmniejszające doznania, przedłużające stosunek.
3. Poszperam trochę, ale wątpię czy są takowe ćwiczenia
4. Jakie ćwiczenia? Napisz wątek w odpowiednim dziale.

Lubomir

Napisano 15 09 2009 - 12:48

Cześć wszystkim,
mam kilka pytań. Przepraszam, że w tym miejscu ale dotyczy to w sumie kilku działów:).

1) W jakim czasie po stosunku mężczyzna jest w stanie na nowo osiągnąć erekcję, średni czas +/-
2) Cierpię na przedwczesny wytrysk i jedynym wyjściem dla mnie na razie jest powtórny stosunek tyle, że penis jest wtedy mniej wrażliwy i po chwili przestoju np. przy zmianie pozycji lub chwilowym zatrzymaniu ruchów frykcyjnych erekcja słabnie - mniej więcej około 15-25 minut było OK, po zatrzymaniu na chwilkę erekcja opadła, czy to normalne? Stąd wzięło się moje pierwsze pytanie pytanie czy aby nie za wczesno doszedł do siebie po pierwszym (aczkolwiek krótkim razie) Dołączona grafika?
3) Piszecie tu o lekach na problemy erekcyjne a czy słyszał ktoś o ćwiczeniach? Mnie to nie dotyczy w sumie ale tak kiedyś widziałem ćwiczenia na "corpora coś tam" podobne do tych na powiększanie penisa.
4) Przez kilka miesięcy (od końca kwietnia) próbowałem ćwiczeń na powiększenie penisa ale wyłącznie z zamiarem poprawy jego ukrwienia - profilaktycznie (odnośnie pytania 3-go) no i zauważyłem, że szybko poprawiła się twardość - niemalże jak kośćDołączona grafika ale już powróciło do stanu poprzedniego? Może mi ktoś to wyjaśnić w racjonalny sposób. Doda, że nie miałem problemów z erekcją.

To by było na razie tyle.
Pozdro.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)