Skocz do zawartości

powiększanie penisa zawansowany

sperma nasienie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pikuś1

pikuś1

    Dyskutant

  • VIP
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 19 05 2016 - 10:31

Okolice jąder są zazwyczaj pomijane w gorszej jakości programach, ale u nas znajdziesz zestaw ćwiczeń, które nadadzą ci bardziej zwarty i atrakcyjny wygląd. Ćwiczenia te mogą być także pomocne przy produkcji nasienia. Prezentujemy także zaawansowaną technikę powiększania żołędzia.

Needling to stosunkowo nowa technika, bardzo popularna, jeżeli chodzi o powiększanie żołędzia. Chociaż rezultaty będą widoczne dopiero po dłuższym okresie czasu, trud zdecydowanie się opłaca – wielki żołądź o kształcie grzybka. Ćwiczenie prezentowane jest poprzez zestaw zdjęć, dzięki czemu będziesz mógł wykonywać je w 100% poprawnie.

Testicle Treats powinno wykonywać się ostrożnie, ale pomaga ono uczynić wygląd jąder bardziej atrakcyjnym. Dzięki temu penis będzie wyglądał lepiej i wzrośnie produkcja spermy. Ćwiczenie prezentowane jest poprzez zestaw zdjęć, dzięki czemu będziesz mógł wykonywać je w 100% poprawnie.

Ćwiczenie Toning It Up może być wykonywane przez zaawansowanych, którzy osiągnęli już pożądane korzyści, a teraz pragną nadać penisowi jędrność. Musisz zacząć to ćwiczenie, gdy penis znajduje się w stanie spoczynku. Weź trochę lodu z zamrażalnika, lub też torebkę z mrożonka i otocz nimi penisa. Następnie, po 2-3 min. połóż na penisie ciepły kompres i masuj przez 5 min.

Dołączona grafikaCzytaj też Collapse