Skocz do zawartości

Ćwiczenia Kegla i L-Arginina

zwieracz odbytu mięśnie PC mięśnie Kegla sperma nasienie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 marekw

marekw

    Aktywny użytkownik

  • Admin
  • PipPip
  • 40 postów
  • Gender:Male

Napisano 26 02 2017 - 17:54

Kegl: chciałbym o tym wspomnieć, jednak bez wchodzenia w szczegóły gdyż szczegółowe informacje możecie znaleźć na forum thundersplace albo przeczytać w Wikipedii. Powiem wam tylko że zapoznając się z tymi ćwiczeniami powinniście skupić się na miednicy i dolnych partiach brzucha, możecie nauczyć się generowania jednego orgazmu za drugim, za pomocą całego ciała- bez ejakulacji, a nawet bez erekcji. Słodko…

L-Arginina: kiedy miałem ok. 50 lat, zauważyłem, że moja sperma staje się bardziej wodnista, co wskazywało na kończenie się zapasów spermy. Zacząłem zażywać L-Argininę, 2-3 gram dziennie, i musze przyznać, że znów stała się gęsta i lepka. Nie potrafię powiedzieć jak dużo czasu to zajęło, ale w międzyczasie cieszyłem się erekcją.*.

Wpływ L-argininy na oligospermie ( spadek poziomu spermy)po raz pierwszy został zbadany wiele lat temu. W jednym z tych wczesnych eksperymentów, 178 mężczyzn z oligospermią było leczonych 4 gramami L-argininy dziennie. Ciężkie przypadki zostały odnotowane u 93 pacjentów. Osoby, u których po 2 miesiącach choroba nie zaczęła się cofać wycofano z badań. W 42 przypadkach zanotowano wzrost spermy o 100%, zaowocowało to 15 ciążami. U kolejnych 69 pacjentów również zanotowano wyraźną poprawę stanu spermy, co poskutkowało kolejnymi 13 ciążami.

Tak długo jak jesteśmy w temacie:

Najważniejszymi suplementami diety pośród mężczyzn są witaminy C,E , cynk, i L-arginina. Witamina C pomaga zabezpieczyć spermę przed nadmiernym zlepianiem się, zatem ułatwia również doprowadzenie do ciąży. Witamina E zapewnia prawidłowe funkcjonowanie endokryny w żołędziach. Cynk zwiększa zarówno poziom spermy jak i jej mobilność. Jest ważny dla organów reproduktywnych prostaty i żołędzi. L-arginina wpływa na ilość oraz ruchliwość spermy, wpływa także na zwiększenie pożądania i ejakulację.

Kwasy tłuszczowe, chrom, selen, witamina E, enzym q10 i witamina B są również bardzo istotne. Produkcja spermy zajmuje prawie 3 miesiące, przynajmniej tyle samo czasu minie zanim zobaczymy efekty używania tej diety.


*co to ma wspólnego erekcją?

Światowej klasy Atleci i kulturyści zażywają przed snem10-15 gram L-argininy o niskiej zawartości glikenii, Odnotowano u nich że erekcja jest tak mocna że oddanie moczu wymaga zgięcia. Dalszy opis byłby niedelikatny. Pomimo że oczywistą korzyścią jest przyjemność, atleci nie biorą L-argininy dla zwiększenia możliwości seksualnych. Używają jej od naturalnego przyspieszenia wzrostu poziomu hormonów, zmniejszenia ryzyka kontuzji, podniesienia masy mięśniowe, i aby zastąpić sterydy. Dla przeciętnych ludzi nie jest wskazane używanie tak wysokich dawek L-argininy, jaką stosują profesjonalni sportowcy.Czytaj też Collapse