Skocz do zawartości

* * * * - 1 głosy

Ćwiczenia na zwiększenie obwodu penisa

zwieracz odbytu mięśnie PC mięśnie Kegla obwód penisa pogrubianie penisa

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pacynek

pacynek

  Dyskutant

 • VIP
 • PipPipPip
 • 56 postów
 • Gender:Male

Napisano 18 03 2016 - 20:50

Ruch horyzontalny - film powiększanie obwodu penisa
O technice powiększania obwodu penisa
Zarówno ćwiczenia Kegla jak i Jelq pozwalają na zwiększenie obwodu penisa. Ale to nie wszystko. Istnieje zaawansowana technika, nazywana ruchem horyzontalnym, która pozwala nie tylko na zwiększenie obwodu, ale również uzyskanie większej kontroli nad ejakulacją.
Aby rozpocząć Ruch Horyzontalny, nałóż lubrykant na zarówno rękę, jak i penisa. Następnie rozpocznij powolną masturbację, by dojść do częściowej erekcji. Kiedy już uda ci się takową osiągnąć (jest to ważne, by krew mogła swobodnie płynąć) umieść kciuk i palec wskazujący w formie pierścienia dokoła podstawy penisa i przytrzymaj. Po około 10 sekundach, drugą ręką utwórz pierścień dokoła główki . Kiedy już obie ręce będą na swoim miejscu, rozpocznij „dojenie” w dół (ręką umieszczoną początkowo przy główce), cały czas trzymając podstawę. Kiedy już dojdziesz do ręki przy podstawie, poruszaj w przeciwnym kierunku, tak by obie ręce znalazły się na pierwotnej pozycji. (Powinno to wszystko zająć około 2-3 sekundy). W tym momencie powinieneś poczuć krew znajdującą się w gąbczastej tkance penisa przesuwającą się do główki. Powtarzaj to tyle razy, na ile pozwoli ci czas i siły fizyczne (sam decyduj kiedy przerwać), albo umieść to ćwiczenie w tygodniowej rutynie.

#2 someone5

someone5

  Nowy

 • VIP
 • 1 postów
 • Gender:Male

Napisano 03 02 2018 - 00:04

czy zaraz po ćwiczeniach na powiększenie penisa powinno się uprawiać seks, czy może lepiej nie nadwyrężać penisa i odczekać kilka godzin?

#3 skała

skała

  Aktywny użytkownik

 • VIP
 • PipPip
 • 32 postów

Napisano 05 02 2018 - 17:32

Kiedy już uda ci się takową osiągnąć (jest to ważne, by krew mogła swobodnie płynąć) umieść kciuk i palec wskazujący w formie pierścienia dokoła podstawy penisa i przytrzymaj. Po około 10 sekundach, drugą ręką utwórz pierścień dokoła główki . Kiedy już obie ręce będą na swoim miejscu, rozpocznij „dojenie” w dół (ręką umieszczoną początkowo przy główce), cały czas trzymając podstawę. Kiedy już dojdziesz do ręki przy podstawie, poruszaj w przeciwnym kierunku, tak by obie ręce znalazły się na pierwotnej pozycji. (Powinno to wszystko zająć około 2-3 sekundy).

jak mocny uścisk powinien być przy nasadzie penisa krew ma być zamknięta w penisie?czy ma przepływać.a może jak jedziesz do góry to luzować u nasady żeby krew naciągać a jak jedziesz na dół to nie wypuszczać jej ?Czytaj też Collapse