Skocz do zawartości

Ćwiczenia powiększające piersi


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 barbara

barbara

    Czytelnik

  • VIP
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 08 04 2010 - 11:56

Na koniec warto dodać, że taką kurację dobrze jest połączyć z ćwiczeniami ujędrniającymi biust. Najlepsze do tego celu będą pompki z wąskim rozstawem rąk. Jeśli ćwiczenie to sprawia na początku zbyt wiele trudności to można zastąpić je wyciskaniem hantli lub sztangi z pozycji leżenia na plecach. Ręce należy wtedy rozstawić na szerokość barków. W domowych warunkach można również wykonywać kilka ćwiczeń bez użycia dodatkowego sprzętu. Stojąc w lekkim rozkroku unieść obie ręce na wysokość piersi, złożyć je dłońmi do siebie i naciskać dłońmi na siebie z jak największą siłą. Wyciągnąć obie ręce przed siebie, oprzeć je o ścianę i wolno uginając łokcie zbliżać ciało do ściany a potem powoli odpychać. Jest to bardzo łatwa wersja pompek wykonywanych w pionie.

Każde ćwiczenie należy wykonywać w serii po 8-15 powtórzeń. Po kilku tygodniach można wykonywać po 2 lub 3 takie serie każdego ćwiczenia. Nie należy w trakcie wykonywania wstrzymywać oddechu. Trzeba oddychać równo, wdech w fazie pozytywnej ruchu, a wydech w negatywnej.

Tego typu ćwiczenia warto wykonywać regularnie dwa, albo trzy razy w tygodniu. Bardziej szczegółowy program ćwiczeń na tę partię ciała należy skonsultować z trenerem fitness.

Efektem kuracji na pewno będą większe i piękniejsze piersi oraz lepsze samopoczucie i zadowolenie z siebie, a każda kobieta będzie przyciągała wzrok mężczyzn i będzie mogła poczuć się jak prawdziwy symbol seksu.Dodaj odpowiedź